سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سایبان بالکن
8441
rtl,page-template-default,page,page-id-8441,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

سایبان بالکن

سایبان بالکن

سایبان بالکن از تابش مستقیم خورشیدجلوگیری کرده و باعث میشود اشعه های آفتاب به درون خانه و بالکن راه پیدا نکنند و سلامت گل و گیاه های موجود در بالکن به خطر نیفتد. اهمیت و الزامی بودن وجود سایبان بالکن را افرادی که از آن استفاده کرده اند را به آسانی درک میکنند. سایبان بالکن به عنوان جز مهمی از بالکن ، فوایدی دارد که قابل انکار نیست.

با نصب سایبان بالکن یک فضای زیبا را برای دورهمی های خود به وجود آورید. ما اعتقاد داریم که مشتریان ما گزینه های زیادی برای انتخاب دارند، بنابراین شما می توانید سایبان پاسیو , سایبان بالکن , سایبان برقی و …. را انتخاب کنید.

اگر شما دارای نیازهای منحصر به فرد هستید، ما می توانیم یک راه حل سنتی سفارشی ارائه دهیم. به عنوان مثال، اگر شما نیاز به ویژگی های خاص مانند پارچه های ضد آب، طرح های مکانیکی، سلول های گرمایش و روشنایی LED در سایبان بالکن هستید، ما می توانیم محصولات را مطابق خواسته های شما طراحی کنیم.
از مزایای سایبان بالکن میتوان به ارزان بودن، قابلیت انطباق با محیط مورد نظر، کاهش مصرف انرژی، ایجاد فضای خنک تر و … اشاره کرد. با نصب سایبان بالکن دمای زیر آن را تا ۳۰ درجه سانتی گراد خنک تر کرده و با تزیین این محیط، یک مکان استثنایی را برای خود ایجاد کنید.

تنوع رنگ چادر سایبان بالکن ها نیز بر محبوبیت آن افزوده که امکان هماهنگی با هر محیطی را دارا بوده و باعث زیبای زیاد مکان مورد نظر میشود.

سایبان بالکن ممکن است با پوشش انواع مختلف پارچه، آلومینیوم، فایبر گلاس موجدار، پلی کربنات موجدار و یا سایر مواد ساخته شده باشد. برای ساخت انواع سایبان بالکن ها در طرح ها متنوع که هر کدام برای مکانی طراحی شده اند با سایبان متین تماس بگیرید.

 

سایبان بالکن