سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سایبان متحرک
8429
rtl,page-template-default,page,page-id-8429,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

سایبان متحرک

سایبان متحرک

امروزه سایبان متحرک برای بسیاری از استخرهای منازل و اماکن در شهرهای بزرگ، در فضاهای ویلایی برای لذت بردن از فضای بیرون نصب میشود. با نصب سایبان متحرک مجتمع های تجاری، پاساژها و مراکز خرید در زمستان از بارش های مزاحم در امان هستند مزیت داشتن نور طبیعی در تمام طول روز از مزایای دیگر استفاده از سایبان متحرک می باشد.
نصب سایبان متحرک در جاهای سرباز که مقابل تابش مستقیم نور آفتاب قرار دارد، باعث میشود که فضای خنک را برای شما به ارمغان آورد و شما از شر تابش آفتاب و همچنین رطوبت برف و باران محافظت کند. با استفاده از ریموت سایبان متحرک شما میتوانید حتی در فاصله ۳۰ متری آن را در زاویه مورد نظر خود تنظیم کرده و از فوایدش بهره مند شوید.
هر گاه اراده کنید میتوانید با ریموت و با نیروی برقی سایبان متحرک بسته یا باز کنید.  از مزایای سایبان متحرک میتوان به ارزان بودن، قابلیت انطباق با هر محیطی اشاره کرد . برای ساخت انواع سایبان های متحرک در طرح های متنوع که هر کدام برای مکان خاصی طراحی شده اند با سایبان متین تماس بگیرید.

سایبان متحرک مغازه به علت قرار گرفتن به صورت مستقیم در برابر نور آفتاب و گرمای آن ، باید دارای سازه قوی و حرفه ای باشد تا اجزای آن بر اثر رطوبت باران و آفتاب و اشعه ی مضر خورشید دچار پوسیدگی نشوند. سایبان متحرک هایی که در بالکن ها ، پاسیو و حیاط های خلوت به کار میروند ناحیه تحت پوشش خود را از تابش مستقیم نور آفتاب و اشعه های مضر آن حفظ میکنند.

سایبان های متحرک در مکان های کوناگونی مانند مغازه ها، بالکن ، پاسیو و … قابل نصب می باشد. سایبان متین با سالها سابقه که در زمینه ساخت و نصب سایبان متحرک دارد کالای با کیفیت را برای شما آماده خواهد کرد.