سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سازه های به کار رفته در سایبان پارکینگ
8634
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8634,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

سازه های به کار رفته در سایبان پارکینگ

سازه های به کار رفته در سایبان پارکینگ

  |   سایبان پارکینگ   |   بدون دیدگاه

سازه های به کار رفته در سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ ها که به علت قابلیت نصب سریع و آسان در عموم فرا گیر میباشند ، وظیفه حفاظت از خود رو را در مقابل عواملی مثل رطوبت باران ، فضولات پرندگان ، شیره درختان ، آفتاب داغ که باعث گرم شدن خودرو میشود و همچنین اشعه های مضر خورشید بر عهذه دارند.

سایبان پارکینگ میتواند در شرکت ها و اداراتی که کارمندان مجبور به پارک خودرو در مدت طولانی زیر آفتاب سوزان و گرمای روزانه هستند نصب شود.

حتی از سایبان پارکینگ در ویلاها و حیاط هایی که فرد باید به مدت طولانی و ساعات اوج تابش آفتاب ماشین عزیز خود را برای مدت طولانی بگذارد نیز استفاده میشود.

استفاده از سایبان پارکینگ باعث جلوگیری از مشکلاتی برای خودرو مثل تغییر کردن رنگ بدنه اصلی به علت تابش آفتاب میشود.

سازه های به کار رفته در سایبان پارکینگ  عایق بوده و خاصیت آفتابگیری فوق العاده ای دارند.

اگر سایبان پارکینگ  که مشتری سفارش میدهد اتوماتیم باشد ، دارای موتور در سازه بوده و یک ریموت هم برای کنترل آن در زاویه دلخواه به عره میرسد.

سایبان پارکینگ  سازه ای فلزی یا آلیمینویمی دارد که طرح کلی سایبان پارکینگ  را ایجاد کرده و آن را نگه میدارد.

اما مهم ترین سازه سایبان پارکینگ که پارچه های به کار رفته در آن است ، در اندازه ها و کیفیت و همچنبن تنوع رنگی بالا به عرضه میرسد.

معمولا برای استفاده از پوشش های سایبان پارکینگ برای استفاده از پوشش های غیرانعطاف پذیر از طراحی مستقیم و بدون منحنی به صورت شیب دار یا به صورت شکسته استفاده می شود و برای استفاده از پوشش های سایبان پارکینگ های انعطاف پذیر سازه و اسکلت کلی سایبان پارکینگ بصورت منحنی طراحی شده و سپس برای استفاده از پوشش های غیر انعطاف پذیر از طراحی مستقیم و بدون منحنی به صورت شیب دار یا به صورت شکسته استفاده می شود.

 

 

تماس با سایبان برقی  و سایبان پارکینگ متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن تماس :

۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه