سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سایبان چتری و نصب آسان آن
8685
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8685,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

سایبان چتری و نصب آسان آن

سایبان چتری و نصب آسان آن

  |   سایبان چتری   |   بدون دیدگاه

سایبان چتری و نصب آسان آن

همان طور که برای خرید هر چیزی بعد از علت نیاز به آن ، قیمت و هزینه ای که باید صرف آن شود به ذهن میرسد سایبان چتری هم نیاز به ارزیابی بودجه دارد. هرچه کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آن بالا باشد به طبع قیمت آن هم بالا میرود. نصب سایبان چتری در مکان های روباز قابلیت اجرا دارد. وقتی در تابستان با شدت گرما مواجه میشویم تنها راه حل ما برای ایجاد فضای خنک نصب سایبان چتری می باشد. اجزا سایبان چتری تشکیل شده از سازه های متفاوت سبک و سنگینی بوده که به سایبان چتری متصل است.  سایبان چتری سازه ی ثابت و متحرکی است که به راحتی قابل جا به جایی و تغییر زاویه هستند.

سایبان چتری بیشتر برای رستوران و هتل های که در فضای باز قرار دارند استفاده میشود. سایبان چتری در ابعاد و سایزهای متفاوتی تولید میشود که در اصل کاربردهای متفاوتی دارد. سایبان چتری دارای سازه متفاوتی مثل پایه وسط و پایه کنار میباشد. هر گاه این سوال در ذهن بوجود می آید که کدام سایبان برای فضای بیرونی مناسبتر است، شاید پاسخ این سوال سایبان چتری باشد. در انتخاب سایبان چتری دوعامل در بین سایر عوامل بیشتر تعیین کننده است: اول کیفیت سایبان چتری و بعدکیفیت سایبان چتری. برای آگاهی از لیست قیمت سایبان چتری با ما تماس بگیرید. اگر به دنبال کیفیت و قیمت سایبان چتری ارزان در یک جا هستید با مشاوران ما تماس حاصل بگیرید.

شرکت سایبان متین افتخار دارد که در کنار کیفیت بسیار عالی، قیمت سایبان چتری را نیز تا حد زیادی مناسب نموده و زمینه آسایش مشتریان خود را فراهم سازد.

تماس برای سفارش و مشاوره رایگان با سایبان برقی و سقف جمع شونده متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن تماس :

۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه