سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سایه بان برقی
8437
rtl,page-template-default,page,page-id-8437,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

سایه بان برقی

سایه بان برقی

به این دلیل که سایه بان برقی با جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب  در فصل های گرم  فضای تحت پوشش خود از تا  ۲۰ درجه خنک تر میکند. سایه بان برقی از تاثیر مستقیم آفتاب به داخل و ویترین مغازه جلوگیری میکند. تولید کننده سایه بان برقی بخاطر ضد آب بودن در برابر رطوبت باران مقاوم است. سایه بان برقی جایگزین مناسبی برای پرده های دستی که باعث از بین رفتن نمای داخل مغازه بوده اند می باشد.
نصب سایه بان برقی پیشگیری از تغییر رنگ پارچه ، فرش ، مبلمان و ….در مراکز فروش را به شما ارمغان خواهد داد . قابلیت جمع و باز کردن سایه بان برقی توسط ریموت برقی یا سویچ دستی می باشد .

مهم نیست که آیا سایه بان برقی شما برای مغازه، پاسیو، بالکن، یا حتی اگر شما به دنبال یک پناهگاه آزاد برای ایجاد یک سایه برای استخر خود هستید، نصب سایه بان برقی به شما کمک می کند تا مشکل خود را حل کنید.

سایه بان برقی دارای پارچه مخصوصی است که مقاومت در برابر تغییررنگ وپوسیدگی داشته و با قاب های فلزی محکم ساخته شده است. سایه بان برقی میتواند یک گزینه ی مناسبی برای استفاده پارکینگ خودرو بوده  از خودرو های شما در برابر تابش نور خورشید محافظت کند.  در صورت نداشتن انباری که می تواند با نصب سایه بان برقی یک انباری را برای خود ایجاد کرده تا  وسایل و لوازم خود را در آنجا نگهداری کنید .

سایه بان برقی را هم می توانید در صورت نداشتن حیاط خلوت بر روی  پشت بام نصب کنید  و از آن برای گذراندن اوقات خوشتان با خانواده استفاده کنید. قیمت سایه بان برقی به اجزا به کار رفته در آن بستگی دارد. مثلا به تفاوت و کیفیت پارچه ها و متراژ پارچه به کار رفته در آن ها یا اسکلت های آن که ممکن است فلزی یا آلومینیومی باشد. همچنین وجود موتور توبلار در سایه بان برقی میتواند از عوامل تعیین قیمت برای آن ها باشد. همان طور که میدانید سایه بان برقی اتوماتیک بوده و به وسیله ریموت باز و بسته می شود.