سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سقف متحرک
8427
rtl,page-template-default,page,page-id-8427,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

سقف متحرک

سقف متحرک

استفاده از سقف متحرک برای جلوگیری از تابش شدید نور خورشید و اشعه های مضر آن به منطقه تحت پوشش خود و همچنین رطوبت برف و باران، حتی گرد و خاک اضافی برای مشتریان عزیز تهیه میشود.
سقف متحرک همان گونه که  واضح است ، با توجه به اتوماتیک بودن آن و استفاده از ریموت ، به راحتی بسته و باز شده و موتور به کار رفته در آن کاملا بی صدا میباشد. سقف متحرک پارچه ای: با توجه به سهولت نصب ،طول عمر بالای سقف متحرک، سبکی سازه سقف متحرک و ریموتی بودن سقف متحرک بسیار مناسب برای فضاهای گوناگون می باشد.
عوامل موثر در تعیین قیمت سقف متحرک : تاثیر جنس روکش در تعیین قیمت سقف متحرک، تاثیر جنس سازه در تعیین قیمت سقف متحرک، مساحت تحت پوشش سقف متحرک، تاثیر جنس موتور به کار رفته در آن و .. می باشد.
از جمله نکات قابل توجه در تولید سقف متحرک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

باید سازه بکار برده شده در سقف متحرک در مقابل رطوبت، سرما و باد مقاوم باشد. با نصب سقف متحرک از طبیعت زیبای و دل نشین ویلای خود لذت ببرید. تصور کنید که نصب یک سقف متحرک در وسط ویلا در میان آن همه زیبای، لذت شما را از هوای آزاد چند برابر خواهد کرد.

برای ساخت کالای با کیفیت باید از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در ساخت آن استفاده کرد. سایبان متین با سالها سابقه طولانی که در زمینه تولید و ساخت سقف جمع شو، سقف جمع شونده، سقف متحرک و سقف برقی داشته تولید کالای با کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است.

برای ساخت انواع سقف متحرک، سقف جمع شو، سقف جمع شونده و  … در طرح های گوناگون با سایبان متین تماس گرفته و یک سقف متحرک با کیفیت عالی و قیمت مناسب دریافت کنید.

 

سقف متحرک