سایبان برقی | سایه بان برقی متین | انواع سایبان پارکینگ
9677
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-9677,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

سایبان پارکینگ برقی

انواع سایبان پارکینگ

  |   سایبان برقی ها, فنی سایبان برقی   |   بدون دیدگاه

انواع سایبان پارکینگ

انواع سایبان پارکینگ : سایبان برقی پارکینگ سازه ای است که می توان آن را به شکل های مختلف سینوسی,گنبدی و … ساخت. انتخاب شکل سایبان برقی پارکینگ به نوع محوطه مورد استفاده و البته سلیقه مشتری بستگی دارد. اما باید دقت نمود که در انتخاب شکل سایبان برقی پارکینگ بایستی به نکات مهندسی توجه نمود. زیرا به طور مثال سایبان برقی پارکینگ نصب شده در محوطه باز یک کارخانه که دارای جریان باد سریع می باشد نیاز به سازه مستحکم تری نسبت به سایبان برقی پارکینگ نصب شده در حیاط منزل دارد.
با نصب سایبان برقی پارکینگ با پوشش upvc می توان از خودرو خود در مقابل عوامل طبیعی برف و عوامل غیر طبیعی سقوط اشیا و اجسام محافظت نمایید.
برای ساخت سایبان برقی پارکینگ اجرای فنداسیون مهندسی شده طبق نوع محل و محوطه با کمترین تخریب هنگام نصب سایبان برقی پارکینگ در دستور کار قرار داده شده است. سایبان برقی پارکینگ به گونه ای طراحی و ساخته شده است که تحمل بار بسیار سنگین را دارد . حذف پایه جلو سایبان برقی پارکینگ در طرح های متفاوت قابل اجرا است اما استحکام سایبان برقی پارکینگ را کاهش می دهد.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه