سایبان برقی | سایه بان برقی متین | تاثیر سایبان برقی بر مصرف آب
9747
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-9747,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

سایبان برقی بالکن

تاثیر سایبان برقی بر مصرف آب

  |   فنی سایبان برقی, مقالات سایبان برقی   |   بدون دیدگاه

تاثیر سایبان برقی بر مصرف آب

تاثیر سایبان برقی بر مصرف آب : امروزه نقش مدیریت مصرف آب به یک نیاز اساسی در کل دنیا نقش پر رنگی را ایفا می کند. این نیاز ضروری، نیاز به استفاده صحیح از لوازم آب پخش و آب بر مناسب را مطرح می کند. با استفاده از این لوازم و از جمله سایبان برقی می توان تاثیر قابل توجهی در کاهش مصرف آب شهری داشته باشد. اما سایبان برقی چگونه سبب کاهش مصرف آب می شود؟

کولرهای آبی یکی از لوازم آب بر پر مصرف هستند و نقش مهمی در مصرف آب شهری به ویژه در فصل تابستان دارند. بنابراین لازم است که در جهت کاهش مصرف آب راه حلی برای کاهش مصرف آن پیدا کرد و این راه حل استفاده از سایبان برقی است. اما نقش سایبان برقی در کاهش مصرف آب کولر آبی چیست؟ سالیان زیادی استفاده از سایبان برقی به عنوان راهکاری جهت کاهش مصرف آب کولرها مطرح بوده است. سایبان برقی از دو جهت می تواند سبب کاهش مصرف آب شود. اولین روش این است که یک سایبان برقی برای ایجاد سایه روی کولر آبی تعبیه کنیم. با این روش هوای خنک به کولر وارد شده و نور آفتاب بر آن نمی تابد و از تبخیر آب کولر و گرم شدن آن و مصرف بیشتر انرژی و آب جلوگیری می شود. دومین روش تعبیه سایبان برقی در بالکن منزل مسکونی و یا مغازه است که این سایبان برقی سبب خنکی و عدم ورود گرمای مستقیم به داخل محیط می شود. بنابراین استفاده از سایبان برقی سبب کاهش استفاده از وسایل سرمایشی همچون کولر آبی شده و مصرف آب تا حد زیادی کاهش می یابد.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه