سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سازه سایبان برقی
9831
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-9831,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

سایبان برقی متحرک

سازه سایبان برقی

  |   فنی سایبان برقی, قطعات سایبان برقی   |   بدون دیدگاه

سازه سایبان برقی

سازه سایبان برقی : در توضیح انواع سازه های بکار برده شده در سایبان برقی می توان به سازه آهنی، سازه آلومینیمی، سازه پلی کربنات و سازه چوبی اشاره نمود که به توضیح هر یک در زیر می پردازیم:

سازه آهنی سایبان برقی : سازه سایبان برقی از جنس آهن دارای مقاومت و استحکام بالایی است. اما این سازه سایبان برقی معایبی نیز دارد. وزن بالای آهن نسبت به سایر فلزات جز عیوب آن به حساب می آید. قیمت تمام شده برای سازه سایبان برقی از جنس آهن نسبت به سایر فلزات بیشتر است. علاوه بر آن آهن دچار خوردگی و زنگ زدگی می شود که استفاده از این جنس از سازه سایبان برقی را محدود کرده است.

سازه آلومینیمی سایبان برقی : آلومینیم یک فلز سبک و در عین حال مقاوم و مستحکم است و در نتیجه برای سازه سایبان برقی بسیار مناسب است. علاوه بر آن سازه سایبان برقی آلومینیمی در برابر خوردگی مقاوم است. قیمت تمام شده سازه سایبان برقی آلومینیمی بسیار پایین تر از سایر سازه سایبان برقی هاست.

سازه پلی کربنات سایبان برقی : پلی کربنات پکی از پلیمرهای ترموپلاستیک است. سازه سایبان برقی پلی کربنات در برابر ضربه بسیار مقاوم است و از وزن پایینی برخوردار است. با توجه به سبک بودن سازه سایبان برقی پلی کربنات در نتیجه بدنه سایبان برقی نیز باید وزن سبک تری را تحمل نماید.

سازه چوبی سایبان برقی : این جنس از سازه سایبان برقی برای موارد خاص شامل ویلا ها که زیبایی سایبان برقی بیشتر از سایر موارد مدنظر است کاربرد دارد.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه