سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سایبان برقی دوطرفه
10067
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-10067,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

سایبان برقی دوطرفه

  |   انواع سایبان برقی, فنی سایبان برقی   |   بدون دیدگاه

سایبان برقی دوطرفه

سایبان برقی دوطرفه : اغلب از سایبان برقی دوطرفه در محیط های باز استفاده می شود. امروزه از سایبان برقی دوطرفه در محوطه جلوی کافه ها، رستوران ها، تالارها و یا برای برگزاری مراسم های مختلف در فضای باز می باشد. سایبان برقی دوطرفه فضایی مانند آلاچیق را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در زیر آن میز و صندلی قرار دهید و از تابش مستقیم آفتاب در امان بمانید.

سایبان برقی دوطرفه از پارچه های صد درصد اکرلیک‌ و کاملا ضد آب بوده تولید شده تا علاوه بر محافظت از نور خورشید، محیط تحت پوشش خود را از گزند باران در امان نگه دارد. شایان ذکر است برای گرم نمودن زیر سایبان برقی دوطرفه امکان تجهیز به سیستم های گرمایشی تابشی و مه پاش خنک کننده براحتی امکان پذیر است.

حداقل سایز استاندارد برای ساخت سایبان برقی دوطرفه، ۲متر در ۳متر و بزرگترین سایز آن نیز ۵متر در ۶متر خواهد بود. از این رو بزرگترین سایز سایبان برقی دوطرفه با کاور نمودن یک فضای ۳۰ مترمربعی یکپارچه و بدون ستون در طرفین، پوششی ایده‌آل برای محیط های بیرونی خواهد بود.

در زیر نمونه سایبان برقی دوطرفه های تولیدی شرکت سایبان برقی متین را مشاهده می نمایید.

در ویدئو زیر نمونه سایبان برقی دوطرفه اجرا شده توسط مجموعه سایبان برقی متین را مشاهده می نمایید. در این ویدئو دو عدد سایبان برقی دوطرفه اجرا شده در بندرعباس را نظاره گر هستید.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه