سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سایبان برقی پنجره
9960
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-9960,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

سایبان برقی پنجره

سایبان برقی پنجره

  |   سایبان برقی ها, فنی سایبان برقی   |   بدون دیدگاه

سایبان برقی پنجره

سایبان برقی پنجره : سایبان برقی پنجره امروزه بسیار متداول شده است. استفاده از سایبان برقی پنجره مزایای بسیار زیادی دارد. در مناطق گرمسیری و خشک استفاده از سایبان برقی پنجره در طول روز سبب می شود تا نور خورشید که ایجاد گرمای زیادی می کند وارد منزل نشود ولی در عین حال خنکی هوا به داخل نفوذ کند. در مناطق بارانی نیز گاهی شدت باران به حدی است که امکان دارد بازان از لای درزهای پنجره به داخل نفوذ کند و استفاده از سایبان برقی پنجره سبب می شود که این اتفاق نیفتد.

استفاده از سایبان برقی پنجره به صورت یک شکل و یک طرح روی پنجره های ساختمان جلوه خاصی به نمای آن می بخشد. سایبان برقی پنجره در طرح های مختلفی قابل اجرا می باشد از جمله به صورت سایبان کالسکه ای و یا سایبان بازویی و … که به سلیقه مشتری بستگی دارد. البته نوع کالسکه ای سایبان برقی پنجره بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. استفاده از پارچه سایبان با رنگ هایی متناسب با نمای ساختمان و متناسب با رنگ سقف ساختمان در سقف های شیب دار برای سایبان برقی پنجره نمایی ویژه به ساختمان و ویلای شما خواهد بخشید.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه