سایبان برقی | سایه بان برقی متین | طراحی سایبان برقی
9740
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-9740,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

سایبان برقی آفتابگیر

طراحی سایبان برقی

  |   تولید سایبان برقی, فنی سایبان برقی   |   بدون دیدگاه

طراحی سایبان برقی

طراحی سایبان برقی : امروزه طراحی و نصب سایبان برقی در فضای باز از مهمترین عناصر در شهرسازی مدرن محسوب می شود. طراحی و نصب سایبان برقی درفصول گرم سال بستر آسایش حرارتی را برای انجام هر چه راحت تر فعالیت های مختلف فرهنگی، اجتماعی ومذهبی را در فضاهای شهری فراهم می کند. امروزه به دلیل نیاز ضروری به حفظ منابع طبیعی و کاهش مصرف انرژی، شهرسازی و ساختمان سازی ها بخصوص در کشورهای بزرگ و در حال توسعه به سمت استفاده از انرژی های تجدیدپذیر با استفاده از امکاناتی چون طراحی و نصب سایبان برقی حرکت می کند. بنابراین طراحی سایبان برقی به صورت بهینه و با بررسی دقیق پارامترهای کمی وکیفی موثر در روند طراحی و ساخت سایبان برقی، کمک شایانی در ایجاد فضاهایی با کارایی بهتر می کند.

در جهت طراحی سایبان برقی با کارایی بهتر، نیازمند طرحی باحداقل تاثیرگذاری بر محیط اطراف و در عین حال استفاده حداکثر از انرژی های پاک با استفاده از آن سایبان برقی هستیم.در جهت طراحی مناسب ترین سایبان برقی بایستی با فرم یابی سطوح حداقل که شاخص ترین ویژگی آنها برگرفته از نوع فرم و شکل سایبان برقی ست، بپردازیم.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه