سایبان برقی | سایه بان برقی متین | پارچه سایبان برقی برزنتی
9636
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-9636,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

پارچه سایبان برقی برزنتی

پارچه سایبان برقی برزنتی

  |   پارچه سایبان برقی, فنی سایبان برقی   |   ۱ دیدگاه

پارچه سایبان برقی برزنتی

پارچه سایبان برقی برزنتی : هرگاه نام برزنت به گوش ما می رسد کلمه ضد آب در ذهن تداعی می شود. پارچه سایبان برقی برزنتی بهترین نوع پارچه ضد آب بوده که در تولید سایبان برقی بسیار رایج است. این پارچه سایبان برقی در کنار ضد آب بودن کاملا منعطف بوده و از استحکام بالایی نیز برخوردار است. پارچه سایبان برقی برزنتی معمولا از موادی چون کرباس، پلی استر با روکش یورتان و یا از پلی اتیلن ساخته می شود.

فراوانی پارچه سایبان برقی برزنتی در دو مدل ساده و خط دار بسیار بیشتر می باشد. اما تتولید کنندگان پارچه سایبان برقی برزنتی بسته به سفارشات مشتریان طرح های مختلفی را تولید می کنند.

عرض رایج موجود پارچه سایبان برقی برزنتی عرضی مابین ۱ تا ۲ متر می باشد. وزن رایج پارچه سایبان برقی برزنتی نیز ۲۲۰ تا ۷۴۰ گرم است.کاربردی ترین پارچه سایبان برقی برزنتی، برزنت های شمعی هستند. پارچه سایبان برقی برزنتی در مدل شمعی علاوه بر خاصیت ضد آب بودن دارای مواد ضد ماورا بنفش نو خورشید بوده و در برابر آفتاب و عوامل طبیعی مقاوم است و بنابراین با استفاده از این نوع پارچه سایبان برقی، سایبان برقی برای تمام فصول کاملا مناسب خواهد بود.

شرکت سایبان برقی متین بزرگترین عرضه کننده انواع پارچه سایبان برقی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://dickson.ir/ مراجعه نمایید و یا روی کلمه اینجا کلیک کنید.

۱دیدگاه

ارسال یک دیدگاه