سایبان برقی | سایه بان برقی متین | انواع گوناگون سقف جمع شو
8751
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8751,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

انواع گوناگون سقف جمع شو

انواع گوناگون سقف جمع شو

  |   سقف جمع شو   |   بدون دیدگاه

انواع گوناگون سقف جمع شو

برای پوشاندن استخر در بعضی از ساعات و تمیز نگه داشتن آب استخر سقف جمع شو کمک شایانی به شما میکند. سقف جمع شو یک راه عالی محض استفاده استخر های سرباز به دلیل عایق و ضد آب بودن آن است . سقف های جمع شو ظاهری شکیل به فضا بخشیده و آن را چشم گیرتر میکنند.

گرچه استفاده از سقف جمع شو برای منازل مسکونی و ویلاها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، ولی میتوان گفت بیشترین استفاده از سقف جمع شو برای صاحبان کسب و کارهایی مانند رستوران، کافی شاپ، هتل و … است. اگر شما هم مدیر یکی از این مجموعه ها هستید بهتر است بدانید اکثر مردم مایل هستند پس از بیرون آمدن از خانه وقت بیشتری را در فضای باز بگذرانند. شما نیز با بهره مندی از سقف جمع شو می توانید این ویژگی مهم را به محل کار خود اضافه کنید. با نصب سقف جمع شو میتوانید حتی در روزهای بارانی مشتریان خاص خود را داشته باشید.

برای ساخت انواع سقف جمع شو برای انواع گوناگون محیط اعم از سقف جمع شو هتل،سقف جمع شو رستوران ،سقف جمع شو ویلا، سقف جمع شو استخر، سقف جمع شو پارکینگ و … با سایبان متین تماس بگیرید.

برای ساخت کالای با کیفیت باید از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در ساخت آن استفاده کرد. سایبان متین با سالها سابقه طولانی که در زمینه تولید و ساخت سقف جمع شو، سقف جمع شونده، سقف متحرک و سقف برقی داشته تولید کالای با کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است.انواع گوناگون سقف جمع شو

 

تماس برای سفارش و مشاوره رایگان با  سقف جمع شو متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن تماس :

۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه