سایبان برقی | سایه بان برقی متین | ساخت سقف جمع شو
8670
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8670,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

ساخت سقف جمع شو

ساخت سقف جمع شو

  |   سقف جمع شو   |   بدون دیدگاه

ساخت سقف جمع شو

سقف جمع شو که به آن سقف متحرک هم گفته میشود، برای پوشش دادن فضای بیشتر از سایبان برقی استفاده میشود. نصب سقف جمع شو برای جلوگیری از جلوگیری از ورود گرد و غبار وتابش اشعه های مضر نور خورشید به داخل مکان مورد نظر نصب میشود.  قابل استفاده بودن محل مورد نظر با نصب سقف جمع شو در فصول مختلف سال و عدم مزاحمت انواع بارش های برف و باران است.  امکان استفاده از سیستمهای سرمایش و گرمایش درون محیط با کمک سقف جمع شو امکان پذیر است.

سقف جمع شو پلی کربنات یک راه عالی محض استفاده استخر های سرباز به دلیل عایق و ضد آب بودن است که باعث جلوگیری از پوسیدگی سقف جمع شو میشود. استحکام سازه آلومینیومی آن و در عین حال سبکی سقف جمع شو غیر قابل باور است. این سقف جمع شو ظاهری شکیل به فضا بخشیده و آن را چشم گیر تر میکنند.

از دیگر مزایایی نصب سقف جمع شو این است که رستوران های که داری یک فضای باز بلا استفاده هستند میتوانند با نصب سقف جمع شو از مشتریان خود در فضای باز پذیرایی کنند که این کار هم باعث افزایش مشتری شده و هم نمای بیرونی رستوران را زیبا و شیک میکند. از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار درسقف جمع شو ، پارچه های استفاده شده در آن بوده که در انواع مختلف می باشد.

برای ساخت انواع سایبان برقی و سقف جمع شو با سایبان متین تماس بگیرید. کیفیت سقف جمع شو به قیمتی که خریدار حاضر به پرداخت آن است متفاوت است.

 

 

تماس برای سفارش و مشاوره رایگان با سایبان برقی و سقف جمع شو متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن تماس :

۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه