سایبان برقی | سایه بان برقی متین | انواع سایبان متحرک
8629
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8629,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

انواع سایبان متحرک

انواع سایبان متحرک

  |   سایبان متحرک   |   بدون دیدگاه

انواع سایبان متحرک

 

سایبان متحرک های موجود که نسل جدید سایبان ها هستند ، در بازار طرفدار زیادی پیدا کرده اند که برقی بودن آن ها باعث این امر شده است.

سایبان متحرک در هر فضای سربازی قابل نصب بوده و در هر مکان سایبان متحرکمخصوص به خود انتخاب و ساخته میشود.

این سایبان متحرک ها حتی در فاصله ۳۰ متری به وسیله ریموت قابل کنترل بوده و سیستم هایی که در آن به کار رفته است ، به طور کامل بی صدا عمل میکنند.

سایبان متحرک در عصر جدید به جزئی حدانشدنی از فضا ها و مناطق سرباز تبدیل شده اند که بعضی از کاربرد های آن ها را با هم مرور میکنیم.

پس با کمک این مطلب درمیابیم سایبان متحرک ها به علت کاربرد های آن ها در هر فضا و مکان با هم از لحاظ شکل و حتی جنس و کیفیت متفاوت هستند و متریال های مخصوص به خود را دارند.

سایبان متحرک هایی که در بالکن ها ، پاسیو و حیاط های خلوت به کار میروند و ناحیه تخت پوشش خود را از تابش مستقیم نور آفتاب و اشعه های مضر آن حفظ میکنند.

با وجود  سایبان متحرک در بالکن ها دیگر نیازی به جا به جایی قفس پرندگان بالکن و گیاهان و گلدان هایتان که در ساعاتی از روز در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار میگیرند ندارید و اگر شما در خانه نبودید و بارن باریدن گرفت ، نگرانی از بابت جمع کردن لباس ها از بالکن ها ندارید.

همچنین  سایبان متحرک هایی در فضای باز برای خود رو ها نصب میشوند که خودرو در سایه آن پارک شده و از گرما و تاثیراتی که بر خودرو میگذارد بر امان میماند.

 

 

تماس با سایبان متحرک  و سایبان پارکینگ متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن تماس :

۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

 

 

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه