سایبان برقی | سایه بان برقی متین | ساخت سایبان متحرک با متد جدید
8742
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8742,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

ساخت سایبان متحرک با متد جدید

ساخت سایبان متحرک با متد جدید

  |   سایبان متحرک   |   بدون دیدگاه

ساخت سایبان متحرک با متد جدید

سایبان متحرک مغازه سایه ای روی ویترین مغازه انداخته و از فساد مواد بر اثر اشعه و تابش خورشید جلوگیری میکند. سایبان متحرک مغازه از رطوبت باران که به دلیل بارش باران به وجود می آید جلوگیری میکند،  اثر باد ها و گردو غبار ها را بر مغازه کمتر میکند.

در واقع سایبان متحرک مغازه به علت قرار گرفتن به صورت مستقیم در برابر نور آفتاب و گرمای آن ، باید دارای سازه قوی و حرفه ای باشد تا اجزای آن بر اثر رطوبت باران و آفتاب و اشعه ی مضر خورشید آسیب نبینند و دچار پوسیدگی نشوند.

سایبان متین با وجود داشتن سال ها تجربه در زمینه نصب و ساخت سایبان متحرک ، تمامی مواد و سازه های عالی را برای ساخت سایبان متحرک به کار میبرد.

سایبان متحرک در هر فضای سربازی قابل نصب بوده است .از عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت سایبان متحرک ، پارچه های استفاده شده در آن بوده، این پارچه ها در سایبان متحرک های مختلف با هم متفاوت هستند.

فریم های ما همچنین ساخته شده از فلز محکم برای جلوگیری از زنگ زدگی است. با نصب سایبان متحرک شما میتوانید از تابش شدید آفتاب و اشعه های مضر آن در ساعاتی از روز  و همچنین از رطوبت و بارش تگرگ ، برف و باران به ناحیه تحت پوشش خود جلوگیری کنید.

برای ساخت انواع سایبان ها در طرح های متنوع فقط کافیست با شماره های سایبان متین تماس گرفته تا شما را در ساخت و نصب انواع سایبان به خصوص سایبان متحرک یاری کند.

ساخت سایبان متحرک با متد جدید

ساخت سایبان متحرک با متد جدید

 

تماس برای سفارش و مشاوره رایگان با سایبان متحرک متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن تماس :

۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ ش

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه