سایبان برقی | سایه بان برقی متین | ساخت سایبان پاسیو در سایبان متین
8731
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8731,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

ساخت سایبان پاسیو در سایبان متین

ساخت سایبان پاسیو در سایبان متین

  |   سایبان پاسیو   |   بدون دیدگاه

ساخت سایبان پاسیو در سایبان متین

سایبان پاسیو در هر دو سبک دستی و اتوماتیک  در دسترس است. با نصب سایبان پاسیو اقدامی انجام می دهید که از فضای خود بهترین استفاده را داشته باشید و از اشکالات مزاحم و کنترل روشنایی اتاق لذت ببرید .
لوازم جانبی برای سایبان پاسیو: در هیچ جایی در فضای باز نصب سایبان بدون لوازم جانبی امکان پذیر نیست! سایبان متین از مواد اولیه با کیفیت در تولید سایبان پاسیو استفاده میکند. علاوه بر این، ما یک پوشش فصلی داریم که می توان آن را در هر یک از سایبان ها قرار داد. با نصب این پوشش می تواند عمر سایبان خود را از طریق حفاظت از آب و هوا، گردو غبار افزایش داد.
بنابراین سایبان ما مقاوم در برابر تغییر رنگ پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید است. فریم های ما همچنین ساخته شده از فلز محکم برای جلوگیری از زنگ زدگی است.
البته، همه محصولات سایبان متین در بسیاری از رنگ های مختلف پارچه و الگوهای در دسترس است. اگر شما زمانی که دوست داشتید در فضای پاسیو استراحت کرده و از فضای آزاد لذت ببرید، به علت آفتابی بودن هوا یا بارش شدید باران و برف نتوانستید این کار را انجام دهید؟  دیگر نگران نباشید با وجود یک سایبان پاسیو همه این مشکلات حل خواهد شد.

با نصب سایبان پاسیو شما میتوانید از تابش شدید آفتاب و اشعه های مضر آن در ساعاتی از روز  و همچنین از رطوبت و بارش تگرگ ، برف و باران به ناحیه تحت پوشش خود جلوگیری کنید.

برای ساخت انواع سایبان ها در طرح های متنوع فقط کافیست با شماره های سایبان متین تماس گرفته تا شما را در ساخت و نصب انواع سایبان به خصوص سایبان پاسیو یاری کند.

 

ساخت سایبان پاسیو در سایبان متین

 

تماس برای سفارش و مشاوره رایگان با سایبان پاسیو  متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن تماس :

۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه