سایبان برقی | سایه بان برقی متین | نصب سایبان در مکان های مختلف
8691
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8691,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

نصب سایبان در مکان های مختلف

نصب سایبان در مکان های مختلف

  |   سایبان   |   بدون دیدگاه

نصب سایبان در مکان های مختلف

به طور معمول برای سایه پنجره، با یک لوله غلتکی در بالای صفحه، بازوهای عقب به عقب و یک اپراتور موتور، میل لنگ یا نوار کش استفاده می شود. سایبان با دو طرف معمولا به عنوان سایبان های سنتی شناخته شده است، زیرا آنها برای سال های زیادی از قرن نوزدهم با استفاده از پارچه بوم پنبه استفاده شده اند. بوم در سال های دهه ۱۹۶۰ توسط مواد اکریلیک و پلی استر ساخته شده است که اخیرا توسط تمرکز بر محیط زیست هدایت شده است.

سایبان های سنتی سبک برای ساختمان های تاریخی مناسب هستند و امروزه با استفاده از پارچه های مقاوم در برابر آب و سیستم طناب و قرقره ای برای ساییدن سایبان هنوز هم محبوب هستند. سایبان بدون طرف، محافظت از خورشید را به همان اندازه که دارای دو طرف نیست، فراهم نمی کند.

سایبان با دو طرف بهترین محافظ آفتاب را برای پنجره های شرقی ارائه می دهد. پنجره های شمالی و جنوبی را می توان از خورشید محافظت کرد. سایبان سایه کولر خانه شما را فراهم می کند.
غلطک سایبان ممکن است دستی و یا الکتریکی باشد. سایه های بیرونی در گرمای مسدود کردن گرما از سایه های داخلی بسیار موثر هستند، زیرا گرما قبل از ورود به شیشه آن را مسدود می کند.

در انتخاب سایبان  دو عامل در بین سایر عوامل بیشتر تعیین کننده است: اول کیفیت سایبان  و بعد قیمت سایبان . برای آگاهی از لیست قیمت سایبان  با ما تماس بگیرید. اگر به دنبال کیفیت و قیمت سایبان  ارزان در یک جا هستید با مشاوران ما تماس حاصل بگیرید.

نصب سایبان در مکان های مختلف

 

تماس برای سفارش و مشاوره رایگان با سایبان برقی و سقف جمع شونده متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن تماس :

۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه