سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سایبان برقی جمع شونده
10048
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-10048,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

سایبان برقی جمع شونده

  |   انواع سایبان برقی, فنی سایبان برقی   |   بدون دیدگاه

سایبان برقی جمع شونده

سایبان برقی جمع شونده : امروزه به دلیل افزایش هزینه انرژی و توجه به مسئله محیط زیست استفاده از سایبان برقی جمع شونده رو به افزایش است. پوشش سایبان برقی جمع شونده به صورت ضد آب تعبیه می شود. با بستن فضای اطراف سایبان برقی جمع شونده به وسیله شیشه و یا پرده برقی می توان آن را به یک فضای محدود تبدیل نمود.

سایبان برقی جمع شونده به دو صورت باز و بسته می شود. یا به وسیله بازو های افقی و یا بازوهای جانبی. در سایبان برقی جمع شونده با بازوهای افقی بازو ها به وسیله موتور داخل میله چرخاننده باز و بسته می شود. در سایبان برقی جمع شونده با بازوهای جانبی یک لوله گرداننده در بالای آن‌ها قرار دارد و بازوهای جانبی دارای فنر هستند. سایبان برقی جمع شونده با بازوهای افقی دارای یک موتور و یک قسمت گردان به منظور جمع شدن سایبان برقی می باشد.

سازه اصلی سایبان برقی جمع شونده از جنس آلومینیم می باشد. اتصالات ایجاد شده در سایبان برقی جمع شونده از نوع پیچ و مهره بوده و با براکت های فلزی مخصوص این سیستم انجام می گیرد. سایبان برقی جمع شونده را به راحتی می توان به سازه اصلی متصل کرد و مطمئنا این امر باعث پایداری بیشتری برای این نوع سایبان برقی خواهد داشت.

سایبان برقی جمع شونده را در بازار با نام سایبان برقی حیاط نیز می شناسند. می توان این مدل از سایبان برقی را به انواع سنسورها مانند سنسور باد و … مجهز نمود.

در سایت های شرکت سایبان برقی متین می توانید نمونه کارهای اجرا شده بسیاری از سایبان برقی های جمع شونده مشاهده نمایید.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه