سایبان برقی | سایه بان برقی متین | سایبان بالکن ساختمان های مسکونی
8651
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8651,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

وبلاگ

سایبان بالکن ساختمان های مسکونی

سایبان بالکن ساختمان های مسکونی

  |   سایبان بالکن   |   بدون دیدگاه

سایبان بالکن ساختمان های مسکونی

سایبان های امروز در دو نوع اصلی قرار می گیرند: مدل های دستکاری شده که توسط مدل های دستی و موتورهای باز که توسط برق باز می شود. هر یک از مزایای خود را ارائه می دهد. مزایا عبارتند از: مقرون به صرفه بودن و کم هزینه بودن سایبان بالکن ، سازگاری آسان با انواع محیط به خصوص بالکن .

سایبان های موتور دار هیچ پشتیبانی عمودی ندارند. در عوض، آنها بازوهای جانبی را باز می کنند که وظیفه آنها ایجاد یک منطقه سایه ای بدون مانع می باشد. این سایبان توسط یک موتور الکتریکی، عموما در داخل نوار غلتکی سایبان پنهان می شود. بازوها را باز کنید و سیمی را با لمس یک کنترل از راه دور بی سیم یا سوئیچ دیواری باز کنید.

با وجود سایبان بالکن در بالکن ها دیگر نیازی به جا به جایی قفس پرندگان بالکن و گیاهان و گلدان هایتان که در ساعاتی از روز در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار میگیرند ندارید و اگر شما در خانه نبودید و بارن باریدن گرفت ، نگرانی از بابت جمع کردن لباس ها از بالکن ها ندارید.

سایبان بالکن ممکن است با پوشش انواع مختلف پارچه، آلومینیوم، فایبر گلاس موجدار، پلی کربنات موجدار و یا سایر مواد ساخته شده باشد. بادهای بسیار بالا می توانند آسیب به یک سایبان بزرگ را ایجاد کنند و طرح های جدیدتر یک سنسور باد برای بازپخش خودکار در شرایط خاصی ایجاد می کنند.

سایبان بالکن به عنوان یکی از اقلام مورد نیاز بالکن ، بالکن را از گرم شدن زیاد و افتاب مزاحم روزانه حفظ میکند و اگر پرنده یا گلدان گیاهی در بالکن داشته باشید نیاز به جا به جایی هر روزه آن ها به علت معرض آفتاب بودن ندارید.

 

تماس برای سفارش و مشاوره رایگان با سایبان بالکن متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن تماس :

۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه